3.-4. mail leiab aset oskuste festival „Noor meister 2018“

Oskuste festival “Noor meister 2018” keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu.

Üritusele on oodatud kõik külastajad, et täiendada enda teadmisi, panna käed külge erinevates töötubades ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused!

Miks just see üritus on noorte jaoks vajalik?

Usume, et kõik oskavad midagi ja just selle õige oskuse arendamine võibki viia sind unistuste töö või lausa karjäärini. Tõstame keskmesse noored meistrid ja tõestame, et meie seas on palju talente, kellest osad veel ei pruugi seda teadvustadagi.

  • Et kõik leiaksid oma talendi üles, pakume põnevaid töötubasid oma oskuste avastamiseks ja arendamiseks.
  • Noori nõustavad kohapeal erinevad karjäärinõustajad nii hariduse kui ka tööturu teemal.
  • Näitame erinevate erialade köögipoolt ning toome teieni oskusõppe noorte meistrite tiitlivõistlused.
  • Oma edulugu oskuste maailmas räägivad ja näitavad õpilasfirmad, kes kohapeal ka oma toodangut müüvad. Kui on soovi nende seast endalegi head-paremat soetada, siis palume kaasa võtta sularaha.

Muidugi ei puudu kõige eelneva kõrvalt ka meelelahutus. Noorte energiat hoiab üleval „Padjaklubist“ tuntud särtsakas päevajuht Kristel Aaslaid. Festivali peaesinejaks on aga populaarseim räppar Arop, kelle lugu „Kiki Miki“ valiti hiljuti ka aasta hitiks. Laval säravad lisaks veel erinevad kaunite kunstide esindajad ning toimub Eesti parima noor-DJ finaal. Kohapeal saavad kõik külastajad osa võtta põnevast mängust, mida saab mängida kas oma telefonis või kui see puudub, siis paberil. Lisaks paljudele teistele auhindadele on mõlemal päeval peavõiduks uus iPhone!

Oleme välja töötanud koos Rajaleidjaga ka toetava õppematerjali festivali külastuse ja õppereisi planeerimiseks ning läbiviimiseks. Rohkem infot veebiaadressi www.noormeister.ee „Õpetajale“ alamlehel.

Festival toimub Tallinnas, Eesti Näituste Messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) ja on kõigile tasuta!

Oskuste festivali kohta saad rohkem lugeda siit: www.noormeister.ee
Liitu ka ürituse Facebooki lehega siit!
Jälgi meid ka Instagramis @oskustegatulevikku