16. juunil toimus kolme töökohapõhise õppe rakendusmudeli esitlus

16. juunil toimus PROTO avastuskeskuses 𝐤𝐨𝐥𝐦𝐞 𝐤𝐮𝐭𝐬𝐞𝐡𝐚𝐫𝐢𝐝𝐮𝐬𝐞 𝐭𝐨̈𝐨̈𝐤𝐨𝐡𝐚𝐩𝐨̃𝐡𝐢𝐬𝐞 𝐨̃𝐩𝐩𝐞 𝐫𝐚𝐤𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬𝐦𝐮𝐝𝐞𝐥𝐢 𝐞𝐬𝐢𝐭𝐥𝐮𝐬.

Uued mudelid sündisid:
🔹 metallivaldkonnas
🔹 kaubandusvaldkonnas

🔹 ehitusvaldkonnas

👉 Tervitussõnadega alustas päeva Margus Haidak Haridus- ja Teadusministeeriumist ning Jaak Raie Haridus- ja Noorteametist. Päeva juhatasid sisse Piret Lilover Harno-st ja Karin Ruul HTMist, kes arvasid, et kui “uksest ei saa, siis saab aknast…”!

👉 Enne mudelite tutvustust sai sõna Indrek Sarjas G4S-st, kes jagas juba hästi toimivat töökohapõhist õpet G4Si ja Tartu Rakendusliku Kolledži vahel. Töökohapõhine õpe on vereringes sees!

👉 Disainimeeskondade kokkukutsumisel oli võtmeroll erialaliitude esindajatel.
● Eesti Kaupmeeste Liit – Nele Peil,
● Eesti Ehitusettevõtete Liit – Indrek Peterson,
● Eesti Masinatööstuse Liit – Triin Ploompuu.

Meeskonnas olid erialaliidu, ettevõtete ja koolid esindajad; HTM ja Harno esindajad – et näha protsessi seestpoolt, kuulata ja kaasa mõelda mudelite loomisprotsessis.

Kui päeva tähtsaim osa, mudelite tutvustus, oli tehtud, said kuulajad osa inspireerivast ettekandest teemal “muudatuste juhtimine”. Päeva lõpetas hoogne paneeldiskussioon ja meeleolukas kokkuvõte informatiivsest päevast.

Aitäh kõigile, kes panustasid oma aega ja ideid töögruppides! Suur töö on tehtud! 🤗

Kaunil kujul mudelid jõuavad teieni peagi!

𝐾𝑜𝑙𝑚 𝑣𝑎𝑙𝑑𝑘𝑜𝑛𝑛𝑎𝑝𝑜̃ℎ𝑖𝑠𝑡 𝑡𝑜̈𝑜̈𝑘𝑜ℎ𝑎𝑝𝑜̃ℎ𝑖𝑠𝑒 𝑜̃𝑝𝑝𝑒 𝑟𝑎𝑘𝑒𝑛𝑑𝑢𝑠𝑚𝑢𝑑𝑒𝑙𝑖𝑡 𝑜𝑛 𝑙𝑜𝑜𝑑𝑢𝑑 𝑠𝑒𝑙𝑙𝑒𝑘𝑠, 𝑒𝑡 𝑣𝑎̈ℎ𝑒𝑛𝑑𝑎𝑑𝑎 𝑡𝑜̈𝑜̈𝑗𝑜̃𝑢𝑝𝑢𝑢𝑑𝑢𝑠𝑡 𝑗𝑎 𝑝𝑎𝑘𝑘𝑢𝑑𝑎 𝑛𝑜𝑜𝑟𝑡𝑒𝑙𝑒 𝑘𝑢𝑡𝑠𝑒𝑜̃𝑝𝑝𝑢𝑟𝑖𝑡𝑒𝑙𝑒 𝑣𝑜̃𝑖𝑚𝑎𝑙𝑢𝑠𝑡 𝑜̃𝑝𝑝𝑖𝑑𝑎 𝑗𝑎 𝑡𝑜̈𝑜̈𝑡𝑎𝑑𝑎 𝑚𝑒𝑖𝑠𝑡𝑟𝑖𝑡𝑒 𝑘𝑎̈𝑒 𝑎𝑙𝑙.
𝑇𝑒𝑔𝑒𝑣𝑢𝑠 𝑡𝑜𝑖𝑚𝑢𝑏 𝐸𝑆𝐹 𝑝𝑟𝑜𝑔𝑟𝑎𝑚𝑚𝑖 „𝑇𝑜̈𝑜̈𝑡𝑢𝑟𝑢 𝑣𝑎𝑗𝑎𝑑𝑢𝑠𝑡𝑒𝑙𝑒 𝑣𝑎𝑠𝑡𝑎𝑣𝑎 𝑘𝑢𝑡𝑠𝑒- 𝑗𝑎 𝑘𝑜̃𝑟𝑔ℎ𝑎𝑟𝑖𝑑𝑢𝑠𝑒 𝑎𝑟𝑒𝑛𝑑𝑎𝑚𝑖𝑛𝑒“ 𝑟𝑎𝑎𝑚𝑒𝑠.Vaata järele https://we.tl/t-npWFJnUHkk