#ChooseToChallenge toob esile tüdrukute julged erialavalikud

“Transpordisektor on mind alati paelunud. Töötasin varem autotööstuse valdkonnas ning ei osanud unistadagi karjäärist lennunduses, kuni liitumiseni Magnetic MRO tiimiga. Nüüd omandan erialast haridust Eesti Lennuakadeemias ja Magnetic MRO töökohapõhise õppe programmi kaudu. Olen teel oma unistuse täitumise poole.

Lennundus on väga spetsiifiline valdkond ja mina ei ole siin pelgalt raha pärast. Minu innustab ja motiveerib fanatism ja kiindumus oma töösse ja kogu valdkonda. See tuleb seestpoolt. Töö ei ole kindlasti kerge ega mugav, kuid selle eriala inimesi ühendab suur missioonitunne ja vastutus suurte asjade eest. Areng siin valdkonnas on elukestev, iga päev õpib midagi uut ning Magnetic MRO toetab kiiret edasijõudmist igal sammul. Lennundus areneb koos tehnoloogia ja materjalide arenguga, seega on siin kogu aeg huvitav.

Eesti Lennuakadeemia / Estonian Aviation Academy näol on tegemist üsna pisikese, kuid ühtehoidva ja sümpaatse kollektiiviga, kus õppimiseks on väga head tingimused. Valitud eriala on otseselt tööga seotud ning annab parima väljundi. Töökohapõhises õppes ei pea tooma ohverdusi töös ega õpingutes, kõik toimub käsikäes. Õhusõiduki hooldustehniku õppekava on kiireim tee omandamaks EASA Osa-66 hooldustehniku litsentsi.”

Viktoria Viil – õhusõiduki hooldustehnik

Eesti Lennuakadeemia / Estonian Aviation Academy ja Magnetic MRO

#ChooseToChallenge on rahvusvaheline WorldSkills kampaania toomaks esile edukaid tüdrukuid, kes on teinud julge karjäärivaliku, ning on oma tegevusega eeskujuks ja inspiratsiooniks ka teistele.