Eesti kutseõppeasutuste esindajad viisid Ukrainas Volõõnia oblastis oma sealsetes partnerkoolides läbi põnevaid meistriklasse

Eesti kutseõppeasutuste esindajad viisid Ukrainas Volõõnia oblastis oma sealsetes partnerkoolides läbi põnevaid MEISTRIKLASSE!

Valgamaa Kutseõppekeskus ja Tallinna Teeninduskool – Teko tutvustasid kokanduse valdkonda, Tallinna Ehituskool õpetas ehitusteemadel, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus andis meistriklassi juuksuri- ja puidutöö erialal, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool rääkis keevitamise õppest ning Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool koolitas projekti kirjutamise ja juhtimise teemadel. Lisaks oli varasemalt Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool tutvustanud huvilistele autoõpetust. Tagasiside meistriklassidele oli kohalikelt väga positiivne. Ukraina koolid rõhutasid saadud uut kogemust, teistsugust tunni läbiviimist ja võimalust ise aktiivselt kaasa lüüa praktilistes tegevustes.

Meistriklassid toimusid Innove elluviidava ja välisministeeriumi rahastatava arengukoostööprojekti „Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks“ raames.