Ettevõtlusalane kutsemeistrivõistlus 2020 toimub juba 8.–9. veebruaril Tallinnas

📣 Ettevõtlusalane kutsemeistrivõistlus 2020 toimub juba 8.–9. veebruaril Tallinnas! 10. jaanuariks ootame koolidelt infot osalemissoovi kohta. Vaata täpsemalt Innove kodulelehelt.

Ettevõtlusalane kutsemeistrivõistlus 2020 toimub 8.–9. veebruaril Rocca Al Mare keskuses.

Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud osalema kuni kolm 2-kaheliikmelist
võistkonda.

Ettevõtlusalane kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 25-aastastele noortele, kes võistluse toimumise ajal õpivad kutseõppeasutuses tasemeõppes, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem ning kes on kantud 2019/20 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja. Õpitava eriala osas piiranguid ei ole, kuid õppija peab olema läbinud ettevõtluse ja majanduse aluste moodulid.

Registreerimise jm korralduslik info:

  • On-line infotund

8. jaanuaril 2020 kell 15.00 – 16.00 on võistlusest huvitatud koolide esindajatel võimalus osaleda​ on-line infotunnis. Soovist infotunnis osaleda palume teatada (nimi, kool, e-posti aadress) hiljemalt 6. jaanuaril 2020 e-posti teel kristel.jaakson@innove.ee​.

  • Eelregistreerimine

​10. jaanuariks ootame koolidelt infot osalemissoovi kohta (st mitu võistkonda koolist osaleb). Osalemisest palun teada anda kirjalikult e-posti teel kristel.jaakson@innove.ee.

  • Võistlejate nimeline registreerimine

​Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg 20. jaanuar 2020

Olenevalt eelregistreerimise tulemusena selgunud võistkondade arvust on korraldustoimkonnal õigus läbi viia enne võistlust veel eelvoor.

NB!

Kui võistlusele registreerib vähem kui 5 võistkonda, siis võistlust kahjuks ei toimu.
Vastav info võistluse eelvooru toimumisest või võistluse ärajäämisest edastatakse koolidele hiljemalt 16. jaanuaril 2020.