Inspiratsiooniõhtu tõukab mugavustsoonist välja ja julgustab edasi liikuma

Tartu Kutsehariduskeskuse Koolitus- ja nõustamiskeskus ootab igas vanuses õppijaid inspiratsiooniseminarile TÕUGE 1.0, mille eesmärgiks on julgustada tegema edasiviivaid valikuid. Sündmusega tähistatakse täiskasvanud õppija nädalat.

Koolitus- ja nõustamiskeskuse juht Katrin Hummali sõnul on täiskasvanud õppija puhul kõige raskem esimese sammu astumine. „Otsust midagi uut õppida või end täiendada lükatakse uude nädalasse, kuude, aastasse.  Luuakse endale illusioon, et hiljem on parem. Tegelikult ei ole olemas paremat aega alustamiseks kui nüüd ja kohe. Inspiratsiooniõhtul me anname osalejatele tegutsemiseks vajaliku impulsi, jagades nii kogemuslugusid kui praktilisi tööriistu, mille abil muutust luua,“ selgitas Hummal.

Koolitus- ja nõustamiskeskus on täiskasvanud õppija nädalat tähistanud alates 2014. aastast. „Kui tavaliselt oleme me tutvustanud oma koolitusi ja koolitajaid Koolitusturgu korraldades, siis sel aastal otsustasime formaati muuta. Ka meie õpime ja areneme ning tahame oma klientidele aeg-ajalt pakkuda midagi täiesti uut,“ tõi Hummal välja.

Inspiratsiooniõhtu toimub 13. oktoobril algusega kell 16 Tartu Kutsehariduskeskuse konverentsisaalis (Kopli 1). Uksed avatakse kl 15.30 ning neljatunnise programmi jooksul jõuavad kuulajani säravad esinejad, inspireerivad kogemuslood ning kavast ei puudu ka üllatused. Oma praktikaid ja kogemusi muutuste loomiseks, eesmärkide seadmiseks ning unistustest tegudeni jõudmiseks jagavad tuntud tegijad. Inspiratsiooniõhtul astuvad üles arengutreener ning muusik Sandra Vabarna, psühholoog ja psühhoterapeut Julia Laanemets, koolijuht ning coach Annika Räim ning mentor ja meisterõpetaja Diana Eller. Päeva juhib Kertu Jukkum.

Üritus on tasuta ja eelregistreerimisega. Ehkki saalikohad on juba täis, saavad kõik huvilised jälgida toimuvat otseülekandena Tartu KHK Koolitus- ja nõustamiskeskuse FB lehel

Saali pääsemiseks tuleb osalejail tõendada oma nakkusohutust  vaktsiinipassi, COVID-19 läbipõdemist kinnitava tõendi või negatiivse PCR testiga.

Üritus toimub Erasmus+ KA2 projekti „ Digital solutions for trainers and educators“ (DIGISOL) raames. Korraldajaks on Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus, mis pakub laias valikus enesetäiendus- ja ümberõppevõimalusi igas vanuses õppijale. Kogu koolituskavaga saab tutvuda koolituskeskuse KODULEHEL.

Lisainfo:
Katrin Hummal
Koolitus- ja nõustamiskeskuse juht
Katrin.hummal@khk.ee