Katrin – Parim Ehitusviimistleja 2019

Laseme ennast inspireerida noortel meistritel, kes juba oma õpingute jooksul on teinud suuri tegusid ja valinud eriala, mis neile väga meeldib. Väärt eriala väärt koolidest ning suur tegemise rõõm!

Siin on esimene lugu Katrinist, kes sai pärjatud tiitliga Parim Ehitusviimistleja 2019!

“Mina valisin endale just maalri eriala, kuna teadsin, et mulle sobiks töö, mis on kunstisuunaline, mitmekülgne ja liikuva tööviisiga. Lisaks tulevad need teadmised kasuks ka tulevikus oma kodu ehitades.

Kooli valikuga polnud mul üldse raskusi, sest olen alati tahtnud proovida pealinna elu ja seega mõtlesin, et miks mitte Tallinna Ehituskool. Kooli soovitan kindlasti kõigile, kel vähegi on huvi ehituse vastu. Lisaks võin julgelt öelda, et seal on äärmiselt vastutulelikud õpetajad, kes oskavad õpilasi tõesti kõiges suunata. Minu jaoks üks üllatavamaid momente oli vist esimene praktikatund, kus selle asemel, et seina ilusaks teha, me pidime sinna hoopis haamriga auke lööma – siis ma küll mõtlesin, et olen vales kohas. Aga tegelikult me pidime need augud hiljem parandama ja see oligi kogu asja mõte.

Mina võitsin Noor Meister 2019 võistluse ehitusviimistluse alal. Minu emotsioone võistlusel võis võrrelda Ameerika mägedega, kuna siis kui midagi läks hästi, läks samas ka midagi halvasti. Osalemine sellel võistlusel oli hea võimalus näha, kuidas tulen toime pingeolukorras. Sain juurde kogemusi ja enesekindlust. Lisaks on see lisaväärtus, mida oma CV-sse lisada.

Tuleviku suhtes on kõik veel päris lahtine. Soovin enne töötada sellel erialal ja siis vaatan, kas õpin edasi. Praegu on minu prioriteediks valmistumine ja harjutamine WorldSkills 2019 võistluseks.”

Katrin Ansper, tulevane tegija ehitusviimistluses
Tallinna Ehituskool

Edu ja kõrget lendu kõigis sinu tegemistes!