Laupäeval, 7. detsembril kell 10-14 toimub Eriline Kingiturg Astangul, kus müüakse erivajadusega inimeste poolt valmistatud tooteid

Müügile tulevad tooted, mis valminud hinge ja armastusega, vahel ka suurte pingutuste tulemusel. Iga kink kannab endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Eriliselt Kingiturult leiad kingi, milles peituvat lugu saad saajale edasi rääkida ja jagada kingiga kaasa tulevat headuse rõõmu. See rõõm on kõige ehedam ja puhtam, mida ühte kinki on võimalik panna.

Tootevalikust leiab käsitöötooteid alates ehetest ja taaskasutatud riidest valmistatud kaisukarudest lõpetades kaltsuvaipade, väiksemate mööbliesemete kui ka maalidega. Kui nälg hakkab näpistama, leiab kohvikust erivajadusega inimeste poolt valmistatud küpsetisi ja suuremat kehakinnitust.

Lastealal värvitakse koos väikesi kipsvorme ja joonistatakse. Miniloomaaias näeb nii tavalisemaid kui ka veidi erilisemaid loomakesi. Ka jõuluvana leiab aeg-ajalt aega sisse astuda ja kuulata laste kingisoove.

Kingiturg toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses aadressil Astangu 27, Haabersti, Tallinn.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/2414582142202487/

Tule ning leia hoole ja armastusega valminud kink!