Õppurite äriideede arendamise programm STARTERtallinn alustab 15.veebruaril

Tule arenda oma äriideed STARTER programmis!

Kui Sul on huvitav ja innovatiivne äriidee, kuid ei ole aimugi, mida edasi teha, siis STARTER programm on just Sulle! Kui Sul aga ideed ei ole, kuid midagi teha tahaks, tule avaüritusele, äkki leiad seal ideega meeskonna, kellega ühineda. Või turgatab teisi kuulates pähe mõte, mida arendama hakata. Teretulnud on kõik kutse- ja rakenduskõrgkoolide, gümnaasiumide ning ülikoolide õppurid! Programm on mõeldud kõigi erialade õppijatele, sest äriideed arendavas tiimis on nagu ka päris ettevõtluses vajalikud erinevat rolli täitvad erineva taustaga inimesed.

STARTERtallinn on inglisekeelne äriideede arendamise programm, mis on avatud nii kutse- ja rakenduskõrgkoolide ja ülikoolide tudengitele kui ka gümnaasiumide õppuritele.

Sisulise tegevuse keskmesse jääb meeskonnapõhine ettevõtlusõpe idee leidmisest kuni esmase prototüübi valmimiseni, mis on eelastmeks inkubaatoritele ja kiirenditele. Programmi töötoad, mentorkohtumised ja koolitused kestavad 3 kuud ja kõik lõpeb võistlusega, kus on mitmeid ahvatlevaid auhindu.

Rohkem infot ja kevadsemestri ajakava on leitav: https://starteridea.ee/

Programmi avaüritus toimub 15. veebruaril kell 14:00-18:00 TalTech Mektory konverentsisaalis.

Avaüritusel esinevad mitmed erinevate valdkondade eksperdid, andmaks infot ja inspireerimaks huvipakkuva ideede leidmisel. Toimub ideede genereerimine ja antakse võimalus meeskondade moodustamiseks.

Vaata rohkem informatsiooni Facebook Event lehel: https://www.facebook.com/events/2264208946931212/

Ootame kõiki ettevõtlikke õppureid oma äriideed arendama ja järgmiseid unicorne looma!

STARTERtallinn toimub Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School’i ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor koostöös. STARTERi tegevusi toetab Euroopa Sotsiaalfond.