Parim Ehitusviimistleja 2019 kutsemeistrivõistlus alustas

26.–27. veebruaril toimub Tallinna Ehituskoolis Noor Meister 2019 raames Parim Ehitusviimistleja kutsemeistrivõistlus.

Ehitusviimistleja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ehitusvaldkonna õppekava järgi. Tegemist on individuaalse võistlusega, kus omavahel võtavad mõõtu kutseõppeasutuste õpilased üle Eesti. Iga kool sai välja panna ühe võistleja.

Võistluse eesmärk on anda õpilastele võimalus võrrelda oma kutseoskusi, propageeriga ehitusvaldkonna õpet, tõsta kutsehariduse mainet ja selle kõige käigus selgitada välja parimad õpilased ehitusvaldkonnas.

Teisel võistluspäeval toimub ka uue ja kaasakiskuva telesaate “Noor Meister” esimese võistluspäeva salvestus. Saade koosneb kümnest osast, kus iga kord tuuakse televaatajate ette üks kutsemeistrivõistlus ning tutvustatakse ka teisi kutsekoole. Viimane võistlus võetakse üles oskuste festivalil “Noor meister”, mis toimub 3.4. mail Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses. Kõik huvilised on oodatud!

Vaata pilte ja jälgi tegevusi Facebooki lehel.

Võistluse korraldamist rahastatakse ESF programmi „Tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamine“(PRÕM) vahenditest.