Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilased võtsid mõõtu kutsevõistlustes

23. ja 24.01 toimusid Pärnumaa Kutsehariduskeskuses tehnoloogiapäevad ning nende raames ka töötoad ja koolisisesed kutsevõistlused – sh ka koka eriala võistlus „Kuldne Kulp 2020“. Võistluses esikoha saavutanutele oli Veikand AS välja pannud ahvatleva auhinna – vorstikoolitus AS Veikandi õppelaboris koos tehnoloogidega.

2020 aasta kutsevõistluste parimad:

  • Laoteenindaja: I koht – Kauri Kristal, II koht – Katrin Kuura, III koht – Reido Nurk.
  • Restorani teenindaja: I koht – Karl Kristohver Klaassepp; II koht – Ako Aasa; III koht – Merit Saluste.
  • Hooldustöötaja: I koht – Marii Hansalu; II koht – Saima Mihkelson (HT-18); III koht – Tiivi Makarov (HT-18).
  • Kondiiter – teema „Kultuuriaasta: I koht – Jelena Kurman, II koht – Viktoria Matusevitš, III koht – Eliise-Marite Siimann.
  • Pagar – teema „Sõbrapäeva saiake“: I koht – Elisabeth Palmissaar, II koht – Merli Post, III koht – Veronika Jamšaruk.
  • Turismiettevõtte teenindaja I kursus: I koht – Kiara Suie; II koht – Meriliis Koitla; III koht – Gettlin Tubala.
  • Turismiettevõtte teenindaja II kursus: I koht – Maris Paas; II koht – Jane Haas; III koht – Elizabeth Meedla.
  • Turismiettevõtte teenindaja III kursus: I koht – Lisete Truus ; II koht – Kristel Kruusmaa; III koht – Maria Victoria Põder.
  • Ehitusviimistlus, parim pahteldaja: I koht – Eliisa Sutt , II koht – Sten-Eric Laadre, III koht – Kristjan Kannus.
  • Rätsep: I koht – Malle Ormilaan, II koht – Tea Hanson, III koht – Natalia Rogovtsova.
  • Keevitaja: I koht – Jakov Borissov (KV-18), II koht – Kermo Põld (KV-18), III koht – Karel Brayan Truu (KV-18).
  • IT-süsteemide nooremspetsialist I kursus:  I koht – Gerda Ossipova (IT-19), II koht – Martin Mäerand (IT-19), III koht – Andrus Kristal (IT-19).
  • IT-süsteemide nooremspetsialist III kursus:  I koht – Mirko Käärats (IT-17), II koht – Marko Täker (IT- 17), III koht – Aaron Saar (IT-17).
  • Sisetööde elektrik: I koht – Aksel Looring, II koht – Elari Tõns, III koht – Arti Tugedam.
  • Elektroonika seadmete tehnik I kursus: I koht – Rasmus Nigu, II koht – Nikita Šinkarjov, III koht – Riivo Link.
  • Elektroonika seadmete tehnik II kursus: I koht – Mikk Merirand, II koht – Karl-Christjan Koger, III koht – Marty Soon.
  • Autotehnik – ülesanne järelhaagise tulede juhtmestiku koostamine: I koht – Marek Lilleväli (AT-18b), II koht – Kaspar Tõnismaa (AT-18b), III koht – Leonard-Juri Malinovski (AT-18b).
  • Müügimeister: I koht – Karita Reile, II koht – Kristina Lätt, III koht – Kristiina Talts.
  • Müügikorraldaja: I koht – Reilika Kiviselg, II koht – Margit Viies, III koht – Andrea Täht.
  • Müürsepp: I koht – Kuido Mändmets, II koht – Karl Hussar, III koht – Sander Saks
  • Palkmaja ehitaja: I koht – Karen Kiviselg
  • Ehituspuusepp: I koht – Rasmus Keskpaik, II koht – Heiko Alt, III koht – Karl Mängel.
  • Tisler: I koht Armin-Mairon Ardoja (T-17), II koht Karl-Oskar Kiltmaa (T-17), III koht Kendro Allsaar (T-19)
  • Bürootöötaja: I koht Helen Muru, II koht Marianne Künnapas, III koht Riina Lõhmus
  • Sekretärid: I koht Reet Hanson, II koht Karin Lääts, III koht Kadi Dello

Juuksuri eriala:

  • Pidulik ülespandus soeng „Lõpuball“:  I koht – Jelena Rets, II koht – Mirjam Metsaäär, III koht – Liivika Lunter.
  • Fantaasiasoeng „Minu kodumaa“: I koht – Diana Andritskaja, II koht – Sergii Briuts, III koht – Kreete Laidna.

Publiku lemmikud olid mõlema kategooria I kohad: Jelena Rets ja Diana Andritskaja

Koka eriala kutsevõistluse „Kuldne kulp 2020“

  • Kokk I kursus: I koht  – Marek Kink ja Sergei Farafonov, II koht – Evelyn Meier ja Maria Klemmer, III koht – Randel Loorents ja Dana Kutsin.
  • Kokk II kursus: I koht  – Milena Simane ja Merilin Laev, II koht – Jennifer Ristimets ja Liisa-Ly Kuum, III koht – Kati Saar ja Karl Lippmaa .
  • Kokk III kursus: I koht  – Carlo Antonio Fogelberg ja Anneliis Tšitškan, II koht – Maria Korsten ja Kärt Elmend, III koht – Sandra Sein ja Kendra Allik.