Pärnus selgitatakse välja parim noor klienditeenindaja ja müügikorraldaja

Parim klienditeenindaja 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 25. aprillil 2019 Pärnus, Port Artur 2 kaubanduskeskuses. Võistlusel panevad oma teadmised ja oskused proovile õpilased kutsekoolidest üle Eesti.

Võistlusülesanneteks on müügisituatsioon, mis lõpeb sularahaarve käsitsi kirjutamisega, väljapaneku kujundamine ja vahetusraha lugemine ja rahaloendi koostamine.

Tegemist on individuaalse võistlusega. Ühest koolist võib osaleda kuni 3 võistlejat. Võistlusel osalevad õpilased Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Tööstushariduskeskusest ja Tartu Kutsehariduskeskusest.

Müüja kutsemeistrivõistlused on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutuses müüja-klienditeenindaja erialal põhikooli baasil. Võistluse eesmärk on tutvustada kutsehariduse võimalusi, vahetada kogemusi ja innustada õppureid ja koole saavutama paremaid õpitulemusi, anda õpilastele võimalus näidata oma kutseoskusi ja selle käigus selgitada välja parim noor elektrik.

Paralleelselt klienditeenindaja võistlusega võtavad omavahel mõõtu ka müügikorraldajad. Müügikorraldajate võistlusel osalevad võistlejad viiest koolist: Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Teeninduskoolist, Tallinna Tööstushariduskeskusest ning Tartu Kutsehariduskeskusest.​

Võistlust toetavad Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Port Artur, Oscar Kodu & Köök, Coop Eesti, Orkla, Umberto, Koduekstra, Magus Kõrsik, Endla Teater, Tervise Paradiis, Estonia Medical Spa ja Hotel, Expert, Kaubamaja AS, Beautiful Me kehasalong, Selver, Äripäev, Sushi King.