Tallinna Tööstushariduskeskuse avatud uste päevad “Suletud Uksed 2021”

Sügis pole enam mägede taga. Tipptasemel kutsehariduse omandamine tagab teile tulevikus hea töö ja korraliku palga. Kuid millised on Eesti haridusturul parimad erialad? Selle teada saamiseks tulge ja osalege Tallinna Tööstushariduskeskuse  avatud uste päevadel . Piirangute tõttu toimub sellel aastal avatud uste päev virtuaalselt ning kannab asjakohast pealkirja „Suletud Uksed 2021“.

“Suletud Uksed 2021” toimuvad 05.04-16.04.21. Ürituse märksõnadeks on konkurentsivõimeline haridus, valdkonna tipptegijad, õpimotivatsioon, karjääri ja hea palk. Aset leiavad põnevad intervjuud ning podcastid.

Korraldame kokkuleppel koolidega TTHK erialasid tutvustavaid “Veebitutvustusi”. Tutvustame teile põnevaid erialasid ning karjäärivõimalusi, räägime lähemalt õppimisest, karjääriplaneerimisest ning näitame õppelaboreid. “Veebitutvustuse” kokku leppimiseks saatke e-kiri: info@tthk.ee. Seoses piirangute ning muudatustega ühiskondlikus korras, võib “Suletud Uksed 2021” programmis esineda muudatusi.

✔ Töötukassa individuaalne nõustamine;
✔ edulood lõpetajatelt;
✔ eksklusiivintervjuu Eesti Energia juhatuse liikme Raine Pajoga, ABB AS juhatuse liikme Leho Kuusega ja Nortal AS juhi Ats Albrega;
✔ jätkusuutlik moetööstus;
✔ juuksuriks õppimine ning enda äriga alustamine;
jm.

Vaata kogu programmi: