Üleeuroopalistel noorte kutsemeistrivõistlustel Budapestis esindab Eestit 14 võistlejat

26.-28. septembrini toimuvad Budapestis kümnendat aastat ja 6. korda üleeuroopalised noorte kutsemeistrivõistlused EuroSkills 2018. Eestit esindab 11 võistlusalal 14 noort meistrit.

EESTI VÕISTLEJAD:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Jaagup Susi

Vanus: 21

Võistlusala: graafiline disain

Kool: Tartu Kunstikool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Liisa Meidla

Vanus: 21

Võistlusala: vastuvõtuadministraator

Kool: Tallinna Teeninduskool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Markus Pärn

Vanus: 22

Võistlusala: kokk

Kool: Tartu Kutsehariduskeskus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Demi Kivilo

Vanus: 18

Võistlusala: restoraniteenindaja

Kool: Rakvere Ametikool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Elen Tatrik

Vanus: 23

Võistlusala: rätsep (paarisvõistlus)

Kool: Tallinna Tööstushariduskeskus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Minni Meisterson

Vanus: 23

Võistlusala: rätsep (paarisvõistlus)

Kool: Tallinna Tehnikakõrgkool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Reini Tammeorg

Vanus: 21

Võistlusala: IT-spetsialist (paarisvõistlus)

Kool: Tartu Kutsehariduskeskus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Gen Lee

Vanus: 20

Võistlusala: IT-spetsialist (paarisvõistlus)

Kool: Tartu Kutsehariduskeskus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Maris Paas

Vanus: 20

Võistlusala: florist

Kool: Räpina Aianduskool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Joost Podekrat

Vanus: 22

Võistlusala: plaatija

Kool: Rakvere Ametikool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Riko Lorber

Vanus: 19

Võistlusala: ehitusviimistlus

Kool: Tallinna Kopli Ametikool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Markus Vainu

Vanus: 19

Võistlusala: maastikuehitus (paarisvõistlus)

Kool: Räpina Aianduskool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Ilmar Jürisaar

Vanus: 17

Võistlusala: maastikuehitus (paarisvõistlus)

Kool: Räpina Aianduskool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nimi: Aivo Alas

Vanus: 19

Võistlusala: sõiduautotehnik

Kool: Kuressaare Ametikool

EESTI EKSPERTIDE KOOSSEIS:

INDREK KAELI
Räpina Aianduskool
florist

DIANA TUULIK
Tallinna Tehnikakõrgkool
rätsep

JANIKA NÕMMELA SEMJONOV
Tartu Kunstikool
graafiline disain

MEETA HEINASTE
Tallinna Ehituskool
ehitusviimistlus

TERJE JAKSEN
Tallinna Ehituskool
ehitusviimistlus

RAILI LAAS
maastikuehitus

MARGUS KIVI
Kuressaare Ametikool
sõiduautotehniku võistlus

KRISTI TIIDO
Tallinna Teeninduskool
kokk

KRISTI LEINUS
Tallinna Teeninduskool
vastuvõtu administraatori võistlus

TIIU PARM
Teie Kelner OÜ
restoraniteenindaja võistlus

TANEL PEEP
IT-spetsialist

Lisainfo: keit.laisaar@innove.ee.
EuroSkills’i ametlik lisainfo: EuroSkills 2018
Jälgi Eesti võistlejate tegemisi ka sotsiaalmeedias: Facebook ja Instagram