EuroSkills Graz 2021

EuroSkills 2021 toimub 22.–26. september Austrias, Graz’is. Viiruse tõttu kaks korda edasi lükatud võistlus on nüüd kinnitatud ja ootab ka meie parimaid noori meistreid osalema.

EuroSkills 2021 võistlusele lähevad Eestit esindama:

Katrin Ansper – ehitusviimistlus (Tallinna Ehituskool)
Vladimir Jušin – keskkonnatehnika lukksepp (Tallinna Kopli Ametikool)
Veiko Kook – müürsepp (Tartu Kutseharidukeskus)
Egert Aug ja Kerly Väinsar – maastikuehitus (Räpina Aianduskool)
Matheus Leemet – plaatija (Tallinna Ehituskool)
Kristjan Kaldma – keevitaja (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)
Janek Alekand – veebiarendaja (Tartu Kutsehariduskeskus)
Sander Lillo – graafiline disainer (Tartu Kunstikool)
Merilin Kähar ja Carl-Henry Parts – rätsep (Tallinna Tööstushariduskeskus)
Maria Rezev – kokk (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)
Karl-Kevin Miinpuu – restoraniteenindaja (Haapsalu Kutsehariduskeskus)
Olesja Tumilovitš – vastuvõtu administraator (Tallinna Teeninduskool)
Daniel Gold – sõiduautotehnik (Kehtna Kutsehariduskeskus)
Sander Aukust ja Frank Karro – ettevõtlus (Estonian Business School/Tartu Kutsehariduskeskus)

Katrin Ansper
ehitusviimistleja
Tallinna Ehituskool

Veiko Kook
müürsepp
Tartu Kutsehariduskeskus

Matheus Leemet
plaatija
Tallinna Ehituskool

Egert Aug
maastikuehitus
Räpina Aianduskool

Kerly Väinsar
maastikuehitus
Räpina Aianduskool

Janek Alekand
veebiarendaja
Tartu Kutsehariduskeskus

Sander Lillo
graafiline disain
Tartu Kunstikool

Merilin Kähar
rätsep
Tallinna Tööstushariduskeskus

Carl-Henry Parts
rätsep
Tallinna Tööstushariduskeskus

Maria Rezev
kokk
Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Karl-Kevin Miinpuu
restoraniteenindaja
Haapsalu Kutsehariduskeskus

Olesja Tumilovitš
vastuvõtu administraator
Tallinna Teeninduskool

Vladimir Jušin
keskkonnatehnika lukksepp
Tallinna Kopli Ametikool

Sander Aukust
ettevõtlus
Estonian Business School

Frank Karro
ettevõtlus
Tartu kutsehariduskeskus

Eesti ekspertide koosseis:

Janika Nõmmela
Tartu Kunstikool
graafiline disain

Terje Jaksen
Tallinna Ehituskool
ehitusviimistlus

Raili Laas
Räpina Aianduskool
maastikuehitus

Meeta Heinaste
Tallinna Ehituskool
plaatija

Kristi Tiido
Tallinna Teeninduskool
kokk

Enn Helemäe
Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
keevitaja

Margus Kivi
Kuressaare Ametikool
sõiduautotehnik

Ly Otsa
Tartu Kutsehariduskeskus
veebiarendaja

Kaimar Palm
TEKO/Eesti Kelnerite Liit
restoraniteenindus

Diana Tuulik
Tallinna Tehnikakõrgkool
rätsep

Andres Meisterson
Kuressaare Ametikool
ehituspuusepp

Kullar Kobin
Tallinna Kopli Ametikool
keskkonnatehnika lukksepp

Jane Mägi
Kuressaare Ametikool
ettevõtlus

Kristi Tarik
Tallinna Teeninduskool
vastuvõtu administraator

Kaido Toobal
Tartu Kutsehariduskeskus
müürsepp