17. oktoobril toimus Euroopa kutseoskuste nädala raames Eestis suur kutsekoolideülene Oskuste ÖÖ. Neljandat aastat toimuva Euroopa Komisjoni aktsiooniga ühinesid Eesti kutsekoolid, kes korraldasid teist aastat erinevaid oskusõpet tutvustavaid sündmusi – Oskuste ÖÖd. Kutsekoolides üle Eesti oli sel õhtul avatud mitmed põnevad töötoad ning toimusid oskustega seotud tegevused.

Tallinna Ehituskool

Aadress: Pärnu mnt 162, Tallinn

Tegevused:

Tallinna Ehituskoolis on planeeritud Oskuste ÖÖ-l 17.10.2019 kell 17–20 tegevused restaureerimise, mööblirestaureerimise, plaatimise, müürsepa tööde, pottsepa tööde, elektritööde, viimistluse ja maastikuehituse valdkondades.

RESTAUREERIMISES saab näha praktilisi töötunde, kus tegeletakse lubikrohvimise ja -värvimisega. Võimalik on jälgida  õpilaste töö protsessi ja saada restaureerimistööde alast konsultatisooni lubikrohvimise ja karniiside restaureerimise teemal ning tutvuda erialase kirjandusega. (Heli Allikas)

MÖÖBLIRESTAURAATORITE töökojas saab jälgida praktilise õppetöö protsessi mööbli restaureerimisel ning võimalus saada erialast konsultatsiooni. (Margus Sildre)

PLAATIMISES näitame, kuidas on võimalik anda väsinud lillepotile uus ja värske välimus, vooderdada keraamiliste plaatidega kuumaalus. Oma kätega valmistatud töö kaasa ja kodus kasutusse. Huvilised saavad käed külge panna ja valminud esemed kaasa võtta. Samas võib jälgida praktilise töö käiku seina plaatimisel, saada ka konsultatsiooni. (Meeta Heinaste)

MÜÜRSEPA TÖÖS käsitleme ehitusmaterjalide töötlemist. (Mikk Mänd)

POTTSEPA TÖÖS anname erialast nõu küttekollete ehitamiseks, parandamiseks ja korrastamiseks. (Valter Ots)

ELEKTRITÖÖDES tutvustame valgustuse skeemi koostamist õppestendil ja intelligentse hoone süsteemi. Näha saab õppestendil reaalselt töötavaid elektriskeeme ja lahendusi, tutvuda saab multimeetriga, teada saab valgustuse lihtsamate skeemide tööpõhimõtet ja lähemalt tutvuda hooneautomaatika võimalustega, mida tänapäeval on võimalik lasta enda koju üles ehitada. Olulisim on teadmine, kuidas tagada elektripaigaldisel elektriohutust. Oodatud on kõik need, kes ei tavaelus elektritöödega kokku ei puutu. (Urmas Tangsoo, Ingrid Knuut)

VIIMISTLUSES õpime salvrätiku tehnikat,  kuidas kaunistada lihtsa võttega erinevaid esemeid. Oskus tuleb kasuks kõigile kes soovivad oma kätega midagi ära teha. Kohapeal on võimalik juhendaja käe all kaunistada krakleetehnikas erinevaid esemeid. (Mirjam Jürlau, Terje Jaksen)

MAASTIKUEHITUSES räägime sügisestest aiahooldustöödest. (Karin Kõrge)

Lisainfo SIIN

 

Tallinna Majanduskool

Aadress: A. H. Tammsaare tee 147, Tallinn

Tegevused:
Avatud loengud: Psühholoogia õppejõud Ethel Reiel räägib põlvkondade vahelisest erinevusest töökeskkonnas.

Täpsem info tulekul!
www.tmk.edu.ee

 

Tallinna Teeninduskool

Aadress: Majaka 2, Tallinn

Tegevused:

 • 15:00 – 16:00 kogunevad ümarlauale valikainete läbiviimisest Tallinna Teeninduskooli ja üldhariduskoolide esindajad. Tallinna Teeninduskool on koos mitmete Tallinna ja Harjumaa koolidega korraldanud teemapäevi, erialade tutvustusi, praktilisi tunde, eelkutseõpet jms; viimastel aastatel on üldhariduskoolid huvi tundnud valikainete korraldamise vastu Tekos. 17. oktoobril toimuval ümarlaual tutvustavad oma kogemust ja võimalusi valikaine läbiviimises Lasnamäe Gümnaasiumi ja Tallinna Teeninduskooli esindajad.
 • 15:00-16:00 Tööleping versus käsundusleping – milline töösuhte vorm valida? Tallinna Teeninduskooli õigusõpetaja Kaia Laansoo lahkab kaasuste varal, millist töösuhet valida. Töösuhte kokku leppimiseks võib kasutada vastavalt tehtava töö iseloomule ja osaliste eelistusele erinevaid lepingu vorme. Tänapäeval, mil vabamad töösuhted ja mitme tööandja juures töötamine on muutunud igapäevaseks, polegi tavaline tööleping alati parim lahendus.
 • 16:00 Pulgakookide valmistamine / 1. töötuba. Pulgakoogid on imelihtsalt valmistatavad iga pidulauda kaunistavad magusad hitid, mille valmistamisega saavad suuepäraselt hakkama ka lapsed. Tallinna Teeninduskooli teise kursuse pagar-kondiitri õpilased on lahkesti nõus pulgakookide valmistamise magusaid saladusi jagama kõigiga. TÖÖTUBA BRONEERITUD!
 • 17:00-18:30 Kundalini jooga kui tööpotentsiaali avaja.  Joogatunni viib läbi Tiina Pappel.
 • 17:30 Pulgakookide valmistamine / 2. töötuba. Pulgakoogid on imelihtsalt valmistatavad iga pidulauda kaunistavad magusad hitid, mille valmistamisega saavad suuepäraselt hakkama ka lapsed. Tallinna Teeninduskooli teise kursuse pagar-kondiitri õpilased on lahkesti nõus pulgakookide valmistamise magusaid saladusi jagama kõigiga.
 • 17:30 -18:30 Speek Up! Inglise keele B2 taseme maailmakohvik. Kaia Laansoo kutsub: If you are a business owner, entrepreneur, corporate leader, someone who is interested in, and care about, the spoken word, this event is for you!
 • 16:00-17:00 infootsing uurimis- ja lõputööde kirjutamiseks. Oktoober ja Oskuste Öö on parim aeg alustamaks diplomi- või teiste kooli lõpetamisel nõutavate kirjalike uurimistööde jaoks materjali otsimisega. Kas kasutada VIkipeediat või on EBSCO kõige õigem koht väljakaevamiste alustamiseks? Ülevaate annab Tallinna Teeninduskooli raamatukogu juhataja Merike Vilgo.
 • 16:00-17:00 silmatorkava CV koostamine. Kuidas luua tööpakkujale meelde jääv elulookirjeldus? CV korrastamisel ulatab abikäe Anu Uusmaa.
 • 17:30-18:30 Vibulaskmise maailmameistri esimene treening. 2020. aasta on Eesti vibumaastikul märgiline – augustis toimub Jõulumäel maastikulaskmise MM. Kui tunned, et medalikollektsioonis on veel ruumi, siis jõua 10. oktoobril esimesele treeningule. Vibuklubu Sagittarius aitab sul saada ilmameistriks, aga oma nooled pead välja laskma ise. Juhendab vibutreener ja 2019. Euroopa rekordi omanik ja naiste plokkvibu Euroopa kolmas Anu Uusmaa.

Täpsem info siit!

 

 

Eesti Merekool

Aadress: Kopli 101, Tallinn (hoovipealne maja, pääs läbi TTÜ Eesti Mereakadeemia fuajee või mereakadeemia merepoolsest küljest läbi hoovi)

Tegevused:
Loeng “Pilguheit merekultuuri: meremeeste ristimisest ekvaatoril” (Rein Albri, eesti keeles).
Aeg: 17.10.2019 kl 16.10-17.40

Eelregistreerimisega (kuni 15.okt.): Ragne rämmal-Orason, 6135483; ragne.rammal-orason@merekool.ee
https://www.merekool.ee/

 

Tallinna Kopli Ametikool

Aadress: Kopli 98, Tallinn
Tähelepanu! Kopli Ametikoolis on tegevused 16.10 kell 16.00-20.00

Tegevused:
“TEEVIIT TÖÖELLU läbi erialade ralli”

Iga külaline saab läbida orienteerumise, mille käigus tutvub kõikide erialadega, mida koolis õppida saab.

www.tkak.ee

 

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus

Aadress: Astangu 27, Tallinn

Tegevused:
Kl 17.00 AVAME UKSED

 Avasta oma erilised võimed:

 • Hiiglemõõtmetes karjääri-täringumäng – mängija muutub ise nupuks
 • Võimete testimine mutrite ja poltidega – kiirematele auhinnad
 • Nuputamisnurk „Tisleri sõlm“

Käed-külge:

 • Näpunööri punumine
 • Paberist linnusule meisterdamine
 • Pannkoogi valmistamise õpituba

Robootikahuvilisele:

KL 18-20 Andruino mikrokontrolleri tegemine

Vaimule ja kehale:

KL 18-19 pilates – treener Agne Laanslau (eelregistreerimisega)

Lõbusa meeleolu loob KARAOKE.
Õhtut juhib Astangu mitmekordne õppijate aasta lemmikõpetaja Armand Danilson.

Lisainfo SIIN.

 

Tallinna Polütehnikum

Aadress: Pärnu mnt. 57, Tallinn

Tegevused:

Tallinna Polütehnikum ootab kõiki huvilisi endale külla 17. oktoobril 2019 kell 16.00 – 19.00!

Jagame soovijatele infot meie koolist ja erialadest ning anname juhised Oskuste ÖÖ seikluseks Tallinna Polütehnikumis.

Teeme kaks koolimaja tutvustavat ekskursiooni koos juhendajaga ning põikame sisse ka Oskuste ÖÖ töötubadesse.

Oskuste ÖÖ töötoad tutvustavad Tallinna Polütehnikumis õpetatavaid erialasid ning annavad osalejatele võimaluse teha ise oma kätega valmis midagi põnevat. Töötubasid viivad läbi Tallinna Polütehnikumi õpetajad koos õpilastega.

Töötubasid on kolm:

 • Midagi praktiliselt mõtlevale inimesele – kõlari valmistamine, mootori ehitamine, valgustuse juhtimine LOGO kontrolleri abil.
 • Midagi kunstipisikuga huvilistele – plakati valmistamine fotost trükini.
 • Midagi IT-huvilistele – Azure kognitiivsete teenuste demo.

Registreerimine

Lisainfo: koolistoimub (at) tptlive.ee , tel. 6103635

Lisainfot vaata SIIT

 

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

Aadress: Kadaka tee 4, Tallinn

Ootame külla suuri, väikeseid, noori ja eakaid huvilisi avastama massaaži ja teraapia võlu! Alates 18:00 kuni 19:45 toimub  tervelt kuus erinevat õpituba! Sul on võimalus õppida peamassaaži, nautida aroomiõlide rahustavat toimet, lõõgastuda ning viia keha ja vaim hoopis Aasiasse.

18:00-18:45 Peamassaaži õpituba eesti keeles Tai massaaži õpituba vene keeles 18:00-19:45 Aroomide õpituba – avasta aroomiõlide imeline maailm! Õpilased pakuvad on-site massaaži eriti hea hinnaga!
19:00-19:45 Peamassaaži õpituba vene keeles Tai massaaži õpituba eesti keeles 18:00-19:45 Aroomide õpituba – avasta aroomiõlide imeline maailm! Õpilased pakuvad on-site massaaži eriti hea hinnaga!

Lisainfot vaata SIIT

Hiiumaa Ametikool

Aadress: Lossi tee 3, Suuremõisa, Hiiumaa

Tegevused:

17. oktoobril ootame kõiki kahte töötuppa:

 • Kui silmailu loomine taimsest materjalist paelub sind, siis tule floristide töötuppa.

Kell 18.00 Suuremõisa lossis floristide töötuba – “Too sügise ilu tuppa!” Juhendaja Hebe-Kai Kann.

 • Kui sind tõmbab palkmajaehitus, siis saad õppida erinevaid kirvega töötamise traditsioonilisi töövõtteid.

Kell 18.00 Hiiumaa ametikooli palgikojas palkmajehituse töötuba – “Kirves on surnud, elagu kirves!” Juhendaja Ivo Leiaru

 • Registreeri floristi või palkmajaehituse töötuppa siin.

www.hak.edu.ee

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Aadress: Tallinna maantee 13, Sillamäe

Tegevused:
Üritus on suunatud 8.-9. klassi õpilastele (5-liikmelised meeskonnad, kokku ca 10 tk). Iga meeskond peab läbima 10 kohta ning lahendama/tegema mõne erialase ülesande, mille eest saab punkte. See tegevus aitab  tutvuda antud erialaga mängulises ja huvitavamas vormis. Algus kell 14.00.
Info täiendamisel!

Lisainfo kooli kodulehel.

Järvamaa Kutsehariduskeskus

Paides (Tallinna 46):
• Andmeside kapi komplekteerimine
• Logistika vigursõit
• Mahlatoodete test

Eelregistreerumisega laida.reitmann@jkhk.ee (materjalikulu kokku 5 eurot):
• Käsitöökommide ja suhkrulillede valmistamine
• Kingikottide ja -karpide valmistamine
Tule ja valmista ise isadepäeva- või jõulukingitus!
Kõik saavad oma kingikoti koos maiusega kaasa.

Säreveres (Tehnikumi 4):
Tehnikamaja (Aia 2a):
• Traktorisõit
• Seemnete tundmine
• Külvinormi määramine
• Kombaini simulaator
• Autohooldus
• Rehvitööd
• Metallitööd – sepistamine
Ehitusmaja (Aia 2a):
• Simulaator (masinate juhtimine arvutis)
• Dekoratiivviimistlus
Särevere talli töötoad (Tehnikumi 1):
• Hobuse hooldamine
• Nahatöö
• Ratsutamise algõpetus: algusajad 18.00 ja 19.00

Tee enda õhtu põnevaks ja külasta erinevaid töötubasid Paides ja Säreveres!
Jahedal õhtupoolikul hea tee/kohvi ja küpsised.
Facebooki ürituse leiad siit.

www.jkhk.ee

Haapsalu Kutsehariduskeskus

Asukoht: kell 16.30-20.00 Haapsalu Kultuurikeskuses 

Kell 15.00 – 17.00 Nutinõustamise töötuba – nutiseadmed. Toimub Lääne maakonna Keskraamatukogus. Registreerida saab raamatukogu lugemissaali telefonil 472 4499, meili kaudu laenutus@lib.haapsalu.ee või lugemissaali letis.

Kell 16.30-20.00 toimuvad kõik alljärgnevad tegevused:

 • Õunamuusika töötuba
 • Flambeerimine – tuleshow köögis
 • Fotonurk – fotostaarid pildile!
 • Plaatimise töötuba – plaadid seina!
 • Ehitusplekksepp – “Plekime kinni!”
 • “Plekime välja” – kodu korda, lihtsalt!
 • Restaureerimise töötuba – väärtusta vana!
 • Stukkdekoor – mis see on?
 • Graafikalaua töötuba
 • Jutupliiats
 • Nutitelefonist valvekaamera tegemise töötuba
 • Võrgukaablite meisterdamise töötuba
 • Kaablite testimine
 • 4G ruuteri komplekti ühendamise töötuba

www.hkhk.edu.ee

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Asukoht: Niidupargi tn 12, Pärnu
17. oktoobril 2019 kell 16.00-18.00

Tegevused:

 • Toimuvad töötoad (16.00-17.30)
 • Avatud öökohvik
 • Võimalus läbida pimerada
 • Eripakkumised: massaaž neljal käel, käte spaahooldus.
 • 17.45 moeshow aulas

Kell 16-18 pakutakse väga huvitavat ning mitmekülgset programmi, kust midagi põnevat ja kasulikku leidub igas vanuses osavõtjale.

Programmist leiab palju erinevaid tegevusi, tasuta teenuseid ning isetegemise ja kaasaelamise võimalusi. Kooli õppekorpuses on võimalik osaleda tasuta töötubades, kus saab omandada teadmiseid päikese energiast, pottseppa ametist, Autocad programmist, CNC tehnoloogiast või siis lihvida oma käsitööoskusi, meisterdada õppeköögis võrratuid flambeeritud roogasid, küpsetada söetaignal pitsat või hoopis õppida patsipunumist.

Võimalus on nautida massaaži, hellitada oma käsi spahoolitsuses ning kontrollida oma tervisenäitajaid.
Samuti saab igaüks ennast proovile panna põnevate ülesannete lahendamisel pimerajal ning avatud on ka öökohvik.

Õhtu lõpetuseks on kõigil võimalus nautida moeetendust „Uued kuued“.

Lisainfo SIIN

 

 

Pärnu Saksa Tehnoloogiakool

Aadress: Jalaka 8, Pärnu

Tegevused:

 • Kell 17.00-18.00

Avatud klassiruumid KUJUNDAJA ja AUTOMAATIK

 • 18.00-19.30 Avatud loeng „Innovatsioon – moesõna või ettevõtte kasvumootor?“

Kadi Villers, Teaduspargi Tehnopol innovatsioonijuht

Ette registreerimisel TASUTA info@saksatk.ee, tel +372 5304 4201

Lisainfo SIIN

Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

Aadress: Hariduse tee 2, Vana-Vigala

Tegevused:
17. oktoobril 2019 a. kella 10.00-20.00 olete oodatud osa saama Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli Oskuste ÖÖ programmist.

10.00-st tutvumisringkäigud õppehoonetes, võimalus külastada praktilisi tunde
16.00-st on avatud töötoad:
Fruktodisain (söödavad lauakaunistused)
Kollažtehnikas tapeetimine
Viimistlusjääkide eemaldamine restaureeritavalt mööblilt
Naelte ja õnnemüntide sepistamine
Autodetaili värvimine simulaatoril
Plekksepatöö – mõlgi eemaldamine, keevitus

Lisaks toredad erialased võistlusmomendid, kus külastajad saavad osaleda ise võistlustules, pannes kaalule oma teadmiste ja oskuste pagasi.
Kella 16.00 -19.00 peahoones avatud ÕPILASKOHVIK

Päeva paremaks planeerimiseks palume võimalusel osaleda soovijatel eelnevalt teada anda saabumise kellaaeg ja osalejate arv, kirjutades liesel@vigalattk.ee või helistades 5693 9084

https://www.vigalattk.ee/

Kuressaare Ametikool

Asukoht: Kohtu 22, Kuressaare

Tegevused: 
Töötoad

 • Muusikatehnoloogia: Tee ise mobiilihelin
 • Disaini: looming disainimasinatega
 • Pidulik suupistelaud. Valmistatakse koos suupisteid ja saadakse piduliku suupistelaua katmise nippe.
 • Öögiidimine Kuressaares
 • Õhtune juuksurisalong
 • Käelised tegevused ja ergonoomilised abivahendid
 • Autohoolduse töötuba
 • Viimistluse töötuba
 • Tutvu ametikooliga

Täpsem info ja eelregistreerimised SIIN

Tartu Kutsehariduskeskus

Aadress: Kopli 1

Tegevused:
OSKUSTE LAVAL k 17.30-20

 • Meeleolu loob muusik Lauri Pihlap
 • KVARK teadusteater
 • Annika Kiirdoni moeshow
 • Showbaarmenid
 • Soengute demonstratsioon “Fööniks”
 • Handpan trummidel Siim Koppel
  ja palju muud!

PÕNEVAD MEISTRIKLASSID (vaata kava ja registreeri ennast osalejaks)

 • Nipid, mida teha ja mida mitte teha, et sotsiaalmeedias ilma teha – youtuber Martti Hallik
 • Meigikool “Silmad särama” – kosmeetik Ele Nurk
 • Kas tead korrektse e-kirja saladusi ja Google võimalusi – õpetaja Kätlin Kask ja Ene Jõeveer
 • Kuidas valmistada maailma parimaid trühvleid – meisterkondiitrid Gerda Ode ja Anneli Ummik
 • Kuidas küpsetada võrratuid tartalette – meisterkondiitrid Lilija Suburg ja Sirje Jäär
 • Lihtsalt ja maitsvalt: hakk-kebabide valmistamine – lihameister Kristi Luht
 • Moekad nipid dekoratiivviimistluses – õpetaja Tiina Friedrichson
 • Seitse harjutust kontoris võimlemiseks – õpetaja Kersti Poska

KÄED KÜLGE MEISTERDAMISE HOOV k 17-20

 • Helkurehted
 • Vahvlite küpsetamine
 • Elektritriatlon

KOOLITUSTURG k 17-20.30

 • Kõik koolitused soodushinnaga!

POP-UP KOHVIK k 17-20.30

 • Veganmenüü “Jalutuskäik metsas”

PAGARI- JA KULINAARIATOODETE MÜÜK k 17-20.30

TASUTA TEENUSED k 17-20

 • Patsisoengud
 • Kätemassaaž
 • Autotulede reguleerimine

Oskuste ÖÖ toimub Tartus veel ka SPARK Makerlab´is (Narva mnt 3) 

 • Elektroonika
 • 3D printimine
 • Nuputamine elektrikonstruktoril
 • Mehhatroonika alased oskused FESTO tööstusrobotil
 • Meisterdamine väiksematele ja suurematele
 • Keevitamine keevitussimulaatoril

Kontaktisik:
Kaire Mets, 5066568

Rohkem infot:
https://khk.ee/oskuste-oo/

 

 

Tartu Kunstikool

Aadress: Eha 41, Tartu
kell 15-17 Tartu Kunstikoolis aadressil Eha 41, ruumis 307

Tegevused:
Tartu Kunstikoolis ootab huvilisi Oskuste ÖÖ raames osa võtma stencil töötoast!

Stencil-tehnikaga on ilmselt iga inimene kokku puutunud nii teadlikult kui ka mitteteadlikult, sest see on tänavakunstis levinud tehnika ja ümbritseb meid igal pool. Tegu on šabloonikunstiga, kus kujutised värvitakse spreivärvide abil alusele.

Stencil õpitoas võivad osaleda kõik, kellel on huvi selle vastu või soovivad proovida midagi uut ja põnevat. Eelnev kogemus selles vallas ei mängi rolli, peaasi, et on soov teha.

Töötoa raames saavad huvilised koos juhendaja abiga valmistada vastavalt oma fantaasiale šablooni või kasutada juba valmisolevaid ning jäädvustada need aerosoolvärvidega alusele. Kui sul on näiteks ühevärviline pusa, t-särk või riidekott, siis võta need kaasa, sest see on hea võimalus teha need isikupäraseks. Stencilit saab jäädvustada ka paberile või papile, mida võib ise kaasa võtta, aga saab vajadusel ka kohapealt. Töövahendid šabloonide valmistamiseks ja värvimiseks on kohapeal olemas.

www.tartukunstikool.ee

Viljandi Kutseõppekeskus

Aadress: Looduse tee 2, Vana-Võidu

Kell 14.15 VIKK-akadeemia loeng ja näituse “Picturing America” avamine koostöös Ameerika Suursaatkonnaga.
Kell 15.30-17.00 on võimalus tutvuda avatud näitusega ning teha saatjaga ringkäik koolimajas.
17.00 algab põhiprogramm, mille hulka kuuluvad töötoad ning mitmed tegevused üle terve koolimaja ja lastealal. Samal ajal on avatud toidutuba, mis pakub ameerikalikku kööki mõistlike hindadega.

Tasuta töötoad

 • Keevitamine – säristamine algajale ja edasijõudnule
 • Robootika algajale
 • Kuidas kasutada helkurit? Katsetame!
 • Kodused võimalused säästa energiat
 • Puidu käsitöötlemine
 • Aaderdamine, marmoreering ja dekupaaž – võtted ehitusviimistluses
 • Stukkdekoor (seina- ja laekaunistuste valamine)
 • Erikujuliste küpsiste valmistamine
 • Teeme ise multikat – animatsiooni töötuba
 • Lihtne kujundamine arvutis
 • Eelregistreerumisega (tasuta) töötoad:
 • Wrappide valmistamine (30 kohta)
 • Paberikunst – valmistame lõbusaid isadepäeva magneteid (10 kohta)

Registreerumine ja lisanduv info lehel: www.vikk.ee/oskuste-oo

 

 

Olustvere Teenindus- ja Maamajaduskool

VILJANDIS

16.00-18.00 UKU keskuses Olustvere elamustoidu töötoad:

Smuuti lihtsalt ja kiirelt“
„Erilised näksid“

17.00 – tasuta buss UKU keskuse parklast Olustverre

OLUSTVERES

17.00 – 20.00 õppetööstuses (söökla hoones) töötoad:

Vänta võid
Füüsikaline jäätis
Kamado-grilli töötuba õues

17.00-20.00 õppeköögis (söökla hoones) töötoad:

Värvikunst taldrikul
„Erilised näksid“
Kokteilid – kihisev ja kihiline

17.00-20.00 söökla hoones avatud kohvik „Kuum kohv ja maitsvad koogid“
18.00 Meekojas vahaküünla valmistamise töötubaVala omale vigurküünal
17.00 – 20.00  tallimajas töötuba Kangaspuudel kolksutamine
17.00 – 20.00  õppetalus saab proovida kõrgtehnoloogilise traktori ja kombaini juhtimist.

Kõik töötoad on tasuta!

Õppetööstuses, õppeköögis, meekojas, tallimajas ja õppetalus ootavad teid teemakohased küsimused.

Kõik õiged vastused osalevad auhinnaloosis. Auhindadeks on Olustveres kasvatatud ja valmistatud tooted.

Tule oskama!

www.olustvere.edu.ee

 

 

Võrumaa Kutsehariduskeskus

Aadress: Väimela, Võru vald, Kooli tee 1

Tegevused:

16.00-20.00

 • Kell 17.00 toimub ruumis P101 VKHK õpetaja Ülle Sillamäe monoetendus „Õpetaja Instagramist“ −  humoorikas lugu staažikast õpetajast, keda on harjutud nägema väljapeetud ja konservatiivsena, kuid kes ennekõike on inimene.
 • Kooli peahoones ootab  külalisi maskott Vektori kohvik, valikus soolased ja magusad muffinid ja muud huvitavad suupisted. Teenindavad toitlustusteeninduse 2. kursuse õpilased.
 • Mokteilide töötuba – võimalus segada endale meelepärane mittealkohoolne jook õpetaja Renate Hirschoni juhendamisel
 • Paberikunsti töötuba – paberist meisterdamine õpetaja Külli Kuke juhendamisel
 • Robootika töötuba – joonejärgimise ja sumoroboti võistlus infotehnoloogia õpetaja Tiit Raigi juhendamisel.
 • Puidust meisterdamine – juhendavad õpetaja Arvi Lokk, Jörgen Dobris ja Ants-Hindrek Tiido.Kohvik ja töötoad on avatud 16.00 – 20.00Oodatud on igas vanusegrupis huvilised!Täpsem info kaiu.zernand@vkhk.ee,  tel. 785 0824

Täpsem info kooli kodulehel.