Selgusid kutsemeistrivõistluste võitjad oskuste festivalil “Noor Meister 2019”

IT süsteemide spetsialist
1. KOHT: Joann Mõndresku, Viljandi Kutseõppekeskus
2. KOHT: Arnold Erhard Tamm, Kehtna Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Rando Vöörmann, Tartu Kutsehariduskeskus

Veebidisainer
1. KOHT: Janek Alekand, Tartu Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Kristo Rood, Tartu Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Ruslan Kudrjavtsev, Tallinna Tööstushariduskeskus

Keevitaja
1. KOHT: Pavel Lebedev, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. KOHT: Joonas Reinberg, Tartu Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Mihhail Vinogradov, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Puhastusteenindaja
1. KOHT: Indrek Kikkas, Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Henri Tullus, Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Artur Pool, Võrumaa Kutsehariduskeskus

Turismikorraldaja
1. KOHT: Chris Tammik, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Alisia Arsenovitś, Rakvere Ametikool
3. KOHT: Sally Maask, Rakvere Ametikool.
3. KOHT: Anastassia Kubatśkova, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Pagar
1. KOHT: Kertu Tammann, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Anastasia Djakova, Tallinna Teeninduskool
3. KOHT: Jelizaveta Krasiy, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Majutusteenindaja
1. KOHT: Maria Victoria Põder, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Marleen Raadiku, Tallinna Teeninduskool
3. KOHT: Janely Tähemaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Elektroonik
1. KOHT: Kaspar Jaakson, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Pavel Ivask, Tallinna Polütehnikum
3. KOHT: Andreas Edmunds Ereline, Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Keskkonnatehnika lukksepp
1. KOHT: Vladimir Juśin, Tallinna Kopli Ametikool
2. KOHT: Ilya Chernyakov, Tallinna Kopli Ametikool
3. KOHT: Dmitri Rõbinski, Tallinna Kopli Ametikool

Ehituspuusepp (meeskondlik, kahene võistkond)
1. KOHT: Oliver Kilter ja Martin Mägi, Kuressaare Ametikool
2. KOHT: Dan Mängel ja Olaf-Kaur Kohver, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Sander Rootalu ja Karl-Martin Kodi, Tallinna Ehituskool

Plaatija
1. KOHT: Matheus Leemet, Tallinna Ehituskool
2. KOHT: David Skrjabin, Rakvere Ametikool
3. KOHT: Loree Roots, Haapsalu Kutsehariduskeskus

Laotöötaja
1. KOHT: Liisa Roo, Tartu Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Edward Anderson, Tallinna Tööstushariduskeskus
3. KOHT: Greete-Liis Artla, Järvamaa Kutsehariduskeskus

Florist
1. KOHT: Triin Leies, Räpina Aianduskool
2. KOHT: Elke Eliise Robam, Luua Metsanduskool
3. KOHT: Jaano Oras, Räpina Aianduskool

Kondiiter
1. KOHT: Krislin-Britta Leinola, Tartu Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Silve Tarre, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Margarita Felert, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Rätsep
1. KOHT: Merilin Kähar, Tallinna Tööstushariduskeskus
2. KOHT: Irina Smirnova, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Pille Sandra, Tallinna Tööstushariduskeskus

Juuksur
1. KOHT: Nataliya Maslova, Tallinna Tööstushariduskeskus
2. KOHT: Janeli Juhkam, Tartu Kutsehariduskeskus
3. KOHT: Sigrid Heinmets, Tallinna Tööstushariduskeskus

Restoraniteenindaja
1. KOHT: Karl-Kevin Miinpuu, Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. KOHT: Grete Tseliśtśeva, Viljandi Kutseõppekeskus
3. KOHT: Demi Kivilo, Rakvere Ametikool

Palju õnne kõikidele meistritele!